Bettor teeb Alabamas välja 320 000 dollari suuruse panuse

Alabama koharündaja Will Reichard (16) vaatab oma mängu võitnud väravavahi Texase vastu. Alabama väljakumängija Will Reichard (16) vaatab NCAA kolledži jalgpallimängu teisel poolajal, 10. septembril 2022, Texase osariigis Austinis oma mängu võitu Texase vastu. Alabama alistas Texase 20:19. (AP foto / Rodolfo Gonzalez)  'Vondre Sweat knocks down Alabama quarterback Bryce Young (9) in t ... Texase kaitseründaja T'Vondre Sweat kukutas laupäeval, 10. septembril 2022 Texases Austinis NCAA kolledži jalgpallimängu teisel poolajal Alabama tagamängija Bryce Youngi (9) lõpptsoonis. Mäng loeti mittetäielikuks sööduks pärast seda, kui Young suutis Sweati seljas olles palli visata. Alabama võitis 20:19. (AP Photo / Michael Thomas)  Alabama kaitsja Jahmyr Gibbs saab löögi, kui Texase kaitsemängija Ryan Watts (6) kaitses NCAA kolledži jalgpallimängu teisel poolajal, laupäeval, 10. septembril 2022 Texases Austinis. Alabama alistas Texase 20:19. (AP foto / Rodolfo Gonzalez)  Texase tagamängija Hudson Cardi (1) vallandas Alabama kaitsja Will Anderson Jr (31), kuna Justin Eboigbe (92) ja kaitsja Henry To'oTo'o (10) aitavad laupäeval NCAA kolledži jalgpallimängu teisel poolajal kaitsta. , 10. september 2022, Austinis, Texas. Alabama alistas Texase 20:19. (AP foto / Rodolfo Gonzalez)  Alabama range end Cameron Latu (81) tähistab koos koharündaja Will Reichardi ja James Burnipiga (86) pärast seda, kui Reichard lõi mängu võiduvärava, kui Texase kaitsemängija Jaylon Guilbeau (13) vaatas NCAA kolledži jalgpallimängu teisel poolajal. , laupäeval, 10. septembril 2022, Austinis, Texas. Alabama alistas Texase 20:19. (AP foto / Rodolfo Gonzalez)  Alabama tagamängija Bryce Youngi (9) jälitab Texase kaitsemängija Anthony Cook laupäeval, 10. septembril 2022 Texases Austinis peetava NCAA kolledži jalgpallimängu teisel poolajal. Alabama alistas Texase 20:19. (AP foto / Rodolfo Gonzalez)  Alabama tagamängija Bryce Young jookseb laupäeval, 10. septembril 2022 Texases Austinis NCAA kolledži jalgpallimängu Texase vastu teisel poolajal. Alabama võitis 20:19. (AP Photo / Michael Thomas)

Alabama oli kolledži jalgpallilauas üks populaarsemaid panuseid, sealhulgas 320 000 dollari suurune rahaline panus Caesarsi spordiennustuses 20 000 dollari võitmiseks.

Kuid Crimson Tide pääses vaevu Texasest, sest nende võitmatu rekord oli terve ja teekonnal kulus panustajatele.

'See oli tõesti hea mäng,' ütles Red Rock Resorti spordiennustuse direktor Chuck Esposito laupäeval tekstisõnumiga. 'Oleks olnud koletis, kui Texas oleks võitnud.'

Nr 1 Alabama ei suutnud katta kui 20½ punkti favoriit, vajades kangelaslikkust tagamängija Bryce Youngilt ja hilist väravat, et võtta 20:19 võit Texase üle.

Kokku 65 ei olnud kunagi ohus, järjekordne positiivne tulemus spordiennustustele.

Crimson Tide kogus Caesarsil 84 protsenti panustest ja 90 protsenti käepidemest.

kas dollar kindral müüb dušipead

WynnBETis oli Alabama kolledžijalgpalliturg kõige enam panustada ja sellel oli ka kõrgeim käepide. Lisaks oli Alabama levipiletite arv rohkem kui kaks korda suurem kui rahareal olevate piletite arv.

Treener Nick Sabani juhtimisel on Alabama nüüd 21:0 otse ja 12:9, kui teda eelistab tõelises maanteemängus 20 või enam punkti.

Young, keda enamik spordiennustusi eelistas võita oma teist järjestikust Heisman Trophyt, sai tohutu neljanda veerandaja, et aidata Crimson Tide'il ületada 15 penaltit.

Texas ei löönud teise veerandi lõpus 20 jardi väravat, mis läks esimese poolaja rahaliini panustajatele maksma, kuna meeskonnad läksid poolajale viigiliselt 10.

Samuti ei antud Longhornidele kolmandas kvartalis turvamärki pärast ametnike veidrat kõnet pärast videoülevaatust.

Alabama oli Westgate SuperBooki 131 parima võimsuse reitingu tipus pärast Utah State'i avamist. Kuid pärast peaaegu möödalaskmist Longhornsi vastu, kes mängis suurema osa ajast varukaitsjaga, ei pruugi Crimson Tide'i haare esikohal olla enam nii kindel kui varem.

'Kolledžijalgpalli top 20 peaks sel nädalal olema huvitav,' sõnas Esposito.

Mida tähendab 921

Bad beats

Tennessee-Pittsburgh üle panustaja pidi poolajal end hästi tundma, laual oli 41 punkti. Tõenäoliselt irvitasid nad Pepto Bismoli, kui see läbi oli.

Pärast väheskoorilist teist poolaega sõitis Pitt seisuga 2:23 viigiseisu ja lisapunkti. Kui mäng läks lisaajale viigiseisul 27, libises tagauks lahti, et ületada kogusumma 62½.

Tennessee lõi OT teisel mängul touchdowni ja Panthers jõudis 8 jardi jooneni, andes optimismi katteks.

Kuid kolmanda ja värava löömise korral vallandati Pitti tagamängija Nick Patti 12 jardi kaotuse tõttu ning neljas sööt jäi puudu, nagu ka kogusumma.

märk 20. aprilliks

See oli vastupidine sellele, mis juhtus Houston-Texas Techi kohtumises.

Houston lõi värava, et minna 20:17 ette, kui 37 sekundit oli jäänud, kuid Red Raiders vastas väravaga, kui kolm sekundit oli jäänud mängu lisaajale.

Kokku 62½ tundus olevat ohutu, kuni meeskonnad vahetasid esimeses OT-s touchdowne ja Cougars lõi teisel lisaajal värava. Texas Tech vastas touchdowniga, võitis 33:30 ja saatis kogusumma üle.

Kulukas sebimine

Duke-Northwesterni mängu lõpp on selline, mis jääb panustajatele aastateks külge. Ja mitte heas mõttes.

Esiteks otsustas Duke lüüa 1-jardi joonelt väljakuvärava, selle asemel, et sooritada maandumist, mis oleks toonud lõpusumma 57.

Northwestern vallutas seisuga 31:23 seisuga 1:18 ja marssis Blue Devilsi 12 jardi joonele. Kokku oli taas mängus nende jaoks, kellel oli ülepilet.

kuulsa dave'i tasuta toit dave 2015 jaoks

Kolmandal ja 1-l võttis Wildcats jooksukaitsja Evan Hull vahetuse ja näis olevat suundumas lõpptsooni. Kuid enne kui Hull väravajoonele jõudis, sundis Duke'i Jaylen Stinson löögiga lööma. Brandon Johnson taastus Blue Devilsi lõpptsoonis 12 sekundiga.

Seejärel sai Duke kella tühjaks ja lõpptulemus jäi kogusumma alla, andes panustajatele purustava löögi.

Allajäänute pidusöök

Laupäeval peeti 17 mängu, kus osalesid 25 parema hulgas olevad meeskonnad Football Bowli alajaotuse vastaste vastu ning favoriidid läksid 12:5 järjest ja 6:11 vastu.

Ka 10 parema hulka kuuluvatel meeskondadel ei läinud hästi, seisuga 5:3 ja ATS 1:7. 10. Lõuna-California on seni ainuke meeskond, kes on suutnud katta.

Appalachian State häiris nr 6 Texas A&M kui 18-punktiline allajääja. Marshall, 20½ punktiga allajääja, alistas Notre Dame'i 8. kohalt. Ja Washingtoni osariik edestas 19. Wisconsinit, mis oli 17½ punktiga kodu favoriit.

Esposito ütles, et need olid Station Casino jaoks soodsad tulemused.

Võtke ühendust David Schoeniga aadressil dschoen@reviewjournal.com või 702-387-5203. Jälgi @DavidSchoenLVRJ Twitteris.