NFL BAD BEAT BLOG: viimane mäng mõjutab kogu Raiders-Cardinalsi mängu

Las Vegas Raidersi tagamängija Derek Carr (4) vallandas Arizona Cardinalsi kaitsja J.J. ... Las Vegas Raidersi tagamängija Derek Carr (4) vallandas Arizona Cardinalsi kaitsja J.J. Watt (99) NFL-i jalgpallimängu esimesel poolajal pühapäeval, 18. septembril 2022 Las Vegases. (AP Photo / David Becker)  Las Vegas Raidersi laiuründaja Davante Adams (17) tabab Arizona Cardinalsi turvamehe Budda Bakeri (3) kõrval NFL-i jalgpallimängu esimesel poolajal pühapäeval, 18. septembril 2022 Las Vegases. (AP foto / John Locher)  Las Vegas Raidersi titt Darren Waller (83) sirutab otsatsoonis palli järele, kuid ei suuda pühapäeval, 18. septembril 2022, Las Vegases NFL-i jalgpallimängu esimesel poolajal Arizona Cardinalsi turvamehe Jalen Thompsoni kõrval püüda. . (AP Photo / David Becker)  Las Vegas Raidersi kaitsja Maxx Crosby (98) vallandas Arizona Cardinalsi tagamängija Kyler Murray (1) pühapäeval, 18. septembril 2022 Las Vegases peetud NFL-i jalgpallimängu esimesel poolajal. (AP foto / John Locher)  Las Vegas Raidersi ääremängija Davante Adams (17) tähistab pühapäeval, 18. septembril 2022, Las Vegases NFL-i jalgpallimängus Arizona Cardinalsi vastu toimunud maandusmängu esimesel poolajal. (AP Photo / David Becker)  Detroit Lionsi äärekaitsja Amon-Ra St. Brown (14) tabab Washington Commanderi nurgakaitsja William Jackson III (3) vastu pühapäeval, 18. septembril 2022 Detroidis peetud NFL-i jalgpallimängu esimesel poolajal. (AP Photo / Lon Horwedel)  Washington Commandersi laikaitsja Terry McLaurin (17) tabab pühapäeval, 18. septembril 2022 Detroidis NFL-i jalgpallimängus Detroit Lionsiga. (AP foto / Lon Horwedel)  Detroit Lionsi turvamees Will Harris (25) võitleb pühapäeval, 18. septembril 2022 Detroidis NFL-i jalgpallimängu teisel poolajal Washington Commandersi laivkaitsja Jahan Dotsoniga (1). (AP foto / Lon Horwedel)  Detroit Lionsi äärekaitsja Amon-Ra St. Brown (14) tabab Washington Commandersi turvameest Darrick Forresti (22) pühapäeval, 18. septembril 2022 Detroidis peetud NFL-i jalgpallimängu teisel poolajal. (AP Photo / Paul Sancya)  Washingtoni komandöri kaitsja Antonio Gibson (24) sukeldub NFL-i jalgpallimängu teisel poolajal Detroit Lionsiga pühapäeval, 18. septembril 2022 Detroidis, et saada maandust. (AP foto / Lon Horwedel)  Miami Dolphinsi laiamängijad Tyreek Hill esiplaanil ja Jaylen Waddle (17) tähistavad pühapäeval, 18. septembril 2022 Baltimore'is NFL-i jalgpallimängu lõppu Baltimore Ravensi vastu. (AP Photo / Nick Wass)  Pühapäeval, 18. septembril 2022 Baltimore'is peetud jalgpallimängu neljandal veerandajal lõi Baltimore Ravensi nurgakaitsja Damarion Williams palli Miami Dolphinsi äärekaitsja Jaylen Waddle'i käest. (AP Photo / Terrance Williams)  Baltimore Ravensi nurgakaitsja Marlon Humphrey üritab peatada Miami Dolphinsi laitmängijat Jaylen Waddle'i NFL-i jalgpallimängu esimesel poolajal, pühapäeval, 18. septembril 2022 Baltimore'is. (AP Photo / Julio Cortez)  Miami Dolphinsi tagamängija Tua Tagovailoa (1) jookseb pühapäeval, 18. septembril 2022 Baltimore'is NFL-i jalgpallimängus Baltimore Ravensi vastu. (AP Photo / Daniel Kucin Jr.)  Baltimore Ravensi nurgakaitsja Damarion Williams (22) rikub pühapäeval, 18. septembril 2022 Baltimore'is peetud NFL-i jalgpallimängu ajal Miami Dolphinsi äärekaitsjale Jaylen Waddle'ile (17) mõeldud söödu. (AP Photo / Daniel Kucin Jr.)  Tampa Bay Buccaneersi kaitsja Lavonte David ja turvamees Logan Ryan sunnivad New Orleans Saintsi kaitsjat Mark Ingram II-l NFL-i jalgpallimängu esimesel poolajal New Orleansis, pühapäeval, 18. septembril 2022, tabama. (AP Photo/Butch Dill)  New Orleans Saintsi kaitsja Mark Ingram II võitleb Tampa Bay Buccaneersi turvamees Antoine Winfield Jr. NFL-i jalgpallimängu esimesel poolajal New Orleansis, pühapäeval, 18. septembril 2022. (AP Photo/Butch Dill)  Tampa Bay Buccaneersi tagamängija Tom Brady söödab New Orleans Saintsi vastu NFL-i jalgpallimängu esimesel poolajal New Orleansis, pühapäeval, 18. septembril 2022. (AP Photo/Gerald Herbert)  Tampa Bay Buccaneersi nurgakaitsja Jamel Dean katkestas pühapäeval, 18. septembril 2022 New Orleansis peetud NFL-i jalgpallimängu esimesel poolajal söödu, mis oli mõeldud New Orleans Saintsi äärekaitsjale Chris Olave'ile. (AP Photo/Butch Dill)  Indianapolis Coltsi tõukeots Mo Alie-Cox (81) üritab tabada Jacksonville Jaguarsi turvameest Rayshawn Jenkinsit (2) NFL-i jalgpallimängu teisel poolajal, pühapäeval, 18. septembril 2022 Jacksonville'is, Fla. Alie- Cox arvati mängust välja. (AP foto / John Raoux)  Jacksonville Jaguarsi tagamängija Trevor Lawrence (16) viskas NFL-i jalgpallimängu teisel poolajal, 18. septembril 2022, väravasöödu äärekaitsja Christian Kirkile (13) Indianapolis Coltsi turvamehe Julian Blackmoni (32) üle. Jacksonville, Fla. (AP Photo / Gary McCullough)  Jacksonville Jaguarsi tagamängija Trevor Lawrence (16) võidab NFL-i jalgpallimängus Indianapolis Coltsiga pühapäeval, 18. septembril 2022 Floris Jacksonville'is (AP Photo/Gary). McCullough)  Jacksonville Jaguarsi kaitsja James Robinson (25) jookseb NFL-i jalgpallimängu esimesel poolajal, pühapäeval, 18. septembril 2022 Floridas Jacksonville'is, Indianapolis Coltsi vastu touchdowni (AP Photo/John Raoux)  Jacksonville Jaguarsi kaitsja Roy Robertson-Harris (95) vallandas Indianapolis Coltsi tagamängija Matt Ryani (2) NFL-i jalgpallimängu teisel poolajal, pühapäeval, 18. septembril 2022 Floridas Jacksonville'is (AP Photo/John). Raoux)  Pittsburgh Steelersi kaitsja Najee Harris (22) hüppas NFL-i jalgpallimängus Pittsburghis, pühapäeval, 18. septembril 2022, teisel poolajal üle New England Patriotsi turvamehe Devin McCourty (32). (AP Photo/Justin Berl)  Pittsburgh Steelersi kaitsja Najee Harris (22) hüppas NFL-i jalgpallimängus Pittsburghis, pühapäeval, 18. septembril 2022, teisel poolajal üle New England Patriotsi turvamehe Devin McCourty (32). (AP Photo/Justin Berl)  New England Patriotsi kaitsja Damien Harris (37) kannab palli neljandal veerandajal NFL-i jalgpallimängus Pittsburghis Pittsburgh Steelersiga, pühapäeval, 18. septembril 2022. (AP Photo/Justin Berl)  New England Patriotsi tagamängija Mac Jones (10) alustab pärast lühikest eduseisu, kui Pittsburgh Steelersi kaitsja Myles Jack (51) kaitses pühapäeval, 18. septembril 2022 Pittsburghis peetud NFL-i jalgpallimängu teisel poolajal. Patriots võitis 17. -14. (AP Photo / Phil Pavely)

Tere tulemast NFL-i hooaja teisele nädalale.

Tippkohtumiste hulka kuuluvad Raiders, kes võõrustab Arizona Cardinalsi, Tampa Bay Buccaneers New Orleans Saintsis, New England Patriots Pittsburgh Steelersis ja Chicago Bears Green Bay Packersis pühapäevaõhtuses mängus.

Värskendage seda ajaveebi mängude ajal, et jälgida halbu lööke, liikumist live-ennustusliinil, poolaja panuseid ja palju muud.

VÄRSKENDUSED

20:21: See on metsikute tagasitulekute ja ärrituste päeval. Underdogs läks 9:3:1 jaotuse vastu ja kuus saavutasid otsevõitu, sealhulgas Cardinals, kes alistas Raidersi 5½ punktiga. Ka Dolphins (+3½ Ravensil), Jets (Brownsil +6½), Jaguars (+3 vs. Colts), Giants (+1 vs. Panthers) ja Cowboys (+7 vs. Bengals) tekitasid samuti ärritusi.

Kokkuvõtted läksid alla 9-4.

Täname lugemise eest.

Iga mängu panustamistulemused – kogu mäng, esimene poolaeg ja teine ​​poolaeg – on loetletud selle loo allosas koos mõne olulise kastitulemuse statistikaga.

20:08: FINAAL: Packers 27, Bears 10. Packers vaigistab oma kriitikud ja viib jooksumängu 10-punktilise kriidiga otsustava võiduni. Mäng jäi kogusumma alla 41½.

19:45: Justin Fields hoitakse lõpptsoonist väljas ja kõne kestab pärast video ülevaatust. Packers juhib Bearsi 24:10.

19:15: Bears muudab Green Bay tabamuse väljakuväravaks ja on 24:10, kui kolmandaks veerandiks jäi 5:11. Reaalajas levi on Packers -4000 (Bears +1400), kokku 48½.

18:47: Teise poolaja rida: Packers -3 (-120), kokku 20.

18:44: POOLAEG: Packers 24, Bears 7. Esimese poolaja võitjad: Packers -7, üle 20½. Packersi kaitsja Aaron Jones lõi kaks korda värava ning tagamängija Aaron Rodgersil on kaks touchdowni söötu.

18:42: R-E-L-A-X. Packers klõpsab ja juhib teise veerandi lõpus 24:7. Aaron Rodgers lasi oma teise TD söödu.

18:25: Packers mõistis, et nad peavad toetuma jooksja Aaron Jonesile ja lõpetama viskamise. Ta lööb oma teise touchdowni ja Green Bay juhib 17:7. Packers on reaalajas -1200 (Bears +700), kokku 49½.

17:58: Aaron Jones teeb üheksa mängu pikkuse 75 jardi sõidu. Packers ei näinud välja nagu meeskond, kellel oleks sellel marsil kulisside taga probleeme. Teise veerandi avaminutil on seis 10:7 Green Bay. Packers on -450 reaalajas (Bears +340), kokku 49½.

17:55: ESIMESE VEERANDI LÕPP: Bears 7, Packers 3. Green Bay on -320 reaalajas (Bears +250), kokku 46½.

17:45: Justin Fields võtab selle ise ja Bears juhib Packersi 7:3 seisuga 4:37, kui oli jäänud esimene veerand. Green Bay näeb välja nagu meeskond, kellel on kulisside taga probleeme. Raamat ei nõustu ja sellel on reaalajas Packers -240 (Bears +195), kokku 46½.

17:18: @BetMGM-i panustaja panustas Packersil 80 000 dollarit (-500), et võita 16 000 dollarit.

17:11: Nüüd näen kogusummaks 41½.

17:08: Päeva viimane mäng:

— Bears (+375) Packersis (-10, 42, -450), 17:25.

16:56: FINAAL: Cardinals 29, Raiders 23, OT. Raidersil sai bensiin otsa neljandal veerandajal ja lisaajal, kaotades 5½ punktilise favoriidina. Cardinals tõrjus OT-s võitnud touchdowni tabamuse. Ilma lisapunktita jäi kogusumma alla 52½. Arizona oli rahareal +200.

16:47: Mida. Löök.

16:33: Kahepunktiline teisendus on … hea. Raiders 23, Cardinals 23 määruse lõpus. NFL ei jäta kunagi meelelahutust.

16:31: Josh McDanielsil paistab pärast Kyler Murray maandumisjooksu migreen olevat.

16:28: FINAAL: Broncos 16, Texans 9. Meeskonnad lõid kokku kuus väravat ja Broncos ei suutnud 10-punktilise kriidiga katta. Mäng läks kokku alla 45.

16:25: FINAAL: Cowboys 20, Bengals 17. Cooper Rush juhtis rünnakut, mis lõppes väljaku väravaga, et tõsta Cowboys 7-punktilise alavõitjana. Bengals kogunes teisel poolajal pärast 17:3 allajäämist poolajal, kuid kaotas viimases mängus teist nädalat järjest. Kogusumma jäi alla 42.

16:09: Bengals on selle Texases kokku viinud. Tee Higgins tabab Joe Burrow 5-jardi söödu ja kahepunktiline tulemus oli edukas. 19-mänguline sõit, mis kestis ligi üheksa minutit. Kell on 17-17 ja Bengalsil on otseliinil -135. Kauboid on -130.

16:03: FINAAL: Rams 31, Falcons 27. Matthew Stafford lõpetas kolme touchdown-sööduga ja Rams pidas Falconsi hilise ralli vastu, kuid ei suutnud 10-punktilise favoriidina katta. Mäng läks kokku üle 45½.

15:57: FINAAL: 49ers 27, Seahawks 7. 49ersi tagamängija Trey Lance langes esimese veerandi alguses parema hüppeliigese vigastusega. Kuid Jimmy Garoppolo viskas ühe skoori ja jooksis teise, sest 49ers kattis -8½. Kogusumma jäi alla 39½.

15:45: Falcons tegutseb pärast tabamuse taastamist. Milline sündmuste pööre Los Angeleses.

15:42: Maandumine, Falcons. Blokeeritud punt. Rams ei kata enam neljandal veerandajal seisuga 4:57. Kell on 31-25. Jääradel on otseliinil -700 (Falcons +575).

15:32: Raiders lööb väljakuvärava ja juhib Cardinalsi kolmanda veerandi lõpus 23:7. Daniel Carlson oli -130, et ületada 6½ punkti.

15:29: Falcons lööb neljanda veerandi keskel skoori, andes tulemuseks 45½. Rams juhib 31:17.

15:21: Raiders 20, Cardinals 7 seisuga 6:03 kolmandal veerandajal. Greg Dortch tõmbas Kyler Murraylt 5 jardi söödu. Raiders on otseliinil -1600 (Cardinals +850), kokku 43½.

14:57: Teine poolaeg: Broncos -5½, kokku 21.

14:55: POOLAEG: Texans 6, Broncos 6. Esimese poolaja võitjad: Texans +6½, alla 23.

14:50: Teine poolaeg: Bengals -7, kokku 21½.

14:48: Teine poolaeg: Raiders Pick (-110), kokku 24.

14:46: POOLAEG: Cowboys 17, Bengals 3. Esimese poolaja võitjad: Cowboys +4, alla 21-aastased. Cowboys lõi hilise väljakuvärava, kuid sellest ei piisanud, et kogusumma üle lüüa.

sodiaagimärk 22. augustiks

14:44: POOLAEG: Raiders 20, Cardinals 0. Esimese poolaja võitjad: Raiders -3, alla 25½. Derek Carr valis Cardinalsi kaitse lahti, kuid kogusumma jäi alla.

14:33: Greg Gumbel: 'Jooksu peale heites tabas Murray küljejoonel söödu.' LOL. Murray. Lühike.

14:32: Teise poolaja rida: 49ers -1, kokku 19½.

14:30: POOLAEG: 49ers 20, Seahawks 0. Esimese poolaja võitjad: 49ers -6, tõuge 20. Tagakaitsja Kyle Juszczyk lõi 1 jardi kauguselt sisse, teisel veerandajal oli seisuga 1:26 ja lisapunkt lükkas kogusumma.

14:27: Teise poolaja rida: Jäärad -3½, kokku 21½.

14:24: POOLAEG: Rams 21, Falcons 3. Esimese poolaja võitjad: Rams -7, üle 21½. Rams tegi hilise vaheltlõike ja Cooper Kupp tõmbas Matthew Staffordi söödu, kui teisel veerandajal oli jäänud 14 sekundit, et kogusumma üle lüüa.

14:17: Lõpptsooni fade tegelikult töötas. Šokeerija. Darren Waller söödab Derek Carri söödu, kui teisel veerandajal on jäänud seitse minutit. Raiders juhib Cardinalsi 17:0. Raiders on -2000 live-liinil (Cardinals +1000), kokku 47½.

14:02: Daniel Carlson ei tunne Allegiant Stadiumil puudust. Raiders juhib Cardinalsi 10:0, kui teise veerandi lõpuni jäi 11:40. Raiderid on -600 live-liinil (Cardinals +420), kokku 46½.

13:54: Hea algus Raidersile, kes juhib Cardinalsi pärast esimest veerandaega 7:0 ja sõidab. Raiderid on -650 live-liinil (Cardinals +450), kokku 48½.

13:40: Adamsi arvele jäi TD -115.

13:38: Davante Adams söödab Derek Carri lühikese TD-söödu, et lõpetada 15 mängu, mis ahmis suurema osa esimesest veerandajast. Raiders juhtis esimese veerandi alguses 7:0.

13:24: Siin on rekvisiidid, mida me täna pärastlõunase Raiders-Cardinalsi mängu jaoks jälgime:

Meeskondade kogusumma: Raiders 28½ (-110), Cardinals 23½ (alla -120).

Alternatiivsed punktivahed: Raiders +3½ (-380), -10½ (+200); Cardinals -3½ (+320), +10½ (-240).

Üldised rekvisiidid: Esimene tulemus on maandumine (jah -180/ei +160); suurim edumaa 14½ punkti (üle -130); pikim TD 41½ jardi; kas esimesel veerandajal tehakse löök (jah paaris/ei -120); kas mäng läheb lisaajale (jah +1000/ei -2000); kas toimub kaitse- või erimeeskondade TD (jah +270/ei -330); kas toimub edukas 2-punktiline teisendus (jah +270/ei -330); kas mõlemad meeskonnad löövad 33 jardi või pikemaid väravaid (jah +110/ei -130); kas neljandas kvartalis toimub liidrivahetus (jah +290/ei -350); kas kumbki meeskond lööb kolm korda järjest (jah -210/ei +180); kas esimese poolaja kahel viimasel minutil tehakse skoor (jah -350/ei +290); kas pärast 0-0 (jah +110/ei -130) on mäng uuesti viigis.

Raidersi rekvisiidid: Derek Carr 24½ tabamust (üle -120), 35½ katset, 279½ söödujardi, pikim läbimine 38½ jardi, 1½ TD söötu (üle -185), viskab vaheltlõiget (jah/ei -110); Josh Jacobs 61½ tormamisjardi; Davante Adams 92½ vastuvõttud jardi, 7½ vastuvõttu, saab TD (jah -115/ei -105); Hunter Renfrow 49½ vastuvõtujardi; Darren Waller 49½ vastuvõtujardi; Daniel Carlson 6½ punkti (üle -130).

Cardinalsi rekvisiidid: Kyler Murray 24½ tabamust, 35½ katset, 256½ söödujardi, pikim läbimine 35½ jardi, 1½ TD söötu, viskab vaheltlõiget (jah +105/ei -125), 30½ söödujardi; James Conner 50½ tormamisjardi; Marquise Brown 58½ vastuvõtujardi, saab TD (jah +175/ei -200); Matt Prater 6½ punkti (üle -120).

13:23: FINAAL: Dolphins 42, Ravens 38. Tua Tagovailoa andis kuus touchdowni söötu, viimase Jaylen Waddle'ile 14 sekundiga ja Dolphins kogunes võidule 3½ punktiga. Lamar Jacksoni arvele jäi Ravensi kasuks neli touchdowni (kolm söötu, üks sööstu), kes juhtis 35:14. Kokku läks üle 43½.

13:17: Delfiinid juhivad. Uskumatu tagasitulek, mille on kujundanud Tua.

13:13: FINAAL: Buccaneers 20, Saints 10. Tampa Bay kaitses painutas lihaseid teist nädalat järjest ja Buccaneers kattis 2,5 punkti maantee favoriidina. Kogusumma jäi alla 43½.

13:12: FINAAL: Jets 31, Browns 30. Joe Flacco ühendas uustulnuka Garrett Wilsoniga 15 jardi touchdowni, kui oli jäänud 22 sekundit, ja Jets kogunes 6-punktilise alavõitjana. Brownsi kicker Cade York jättis olulise lisapunkti nägemata ja Jets taastas löögi hilja, kui alistas 30:17 kaotusseisu. Kokku 38½ purjetas üle.

13:09: FINAAL: Lions 36, Commanders 27. Jared Goffil on neli touchdown-söötu, kaks Amon-Ra St. Brownile, et aidata Lionsil 1-punktilise allajäänutena katta. Kogusumma kattis kergesti 47½.

13:04: FINAAL: Giants 19, Panthers 16. Graham Gano lõi seisuga 3:34 56 jardi värava ja 1 punktiga allajäänud Giants võitis padjavõitluse Panthersi vastu. Kokku jäi alla 44.

13:01: FINAAL: Patriots 17, Steelers 14. Mac Jones edestab Mitchell Trubiskyt, kuid Patriots surub 3 punkti favoriidina. Tulemus jäi alla 40.

12:58: Baltimore, LOL.

12:57: Cleveland, LOL.

12:48: Siin on pärastlõunane ajakava jooksvate ridade, kogusummade ja rahareaga:

- Falcons (+400) Ramsis (-10, 45½, -500), 13:05

- Seahawks (+320) 49ersiga (-8½, 39½, -380), 13:05

- Bengals (-7, 42, -330) Cowboysis (+270), 13:25.

— Texans (+400) Broncos (-10, 45, -500), 13:25.

— Cardinals (+195) Raidersis (-5½, 51½, -230), 13:25.

12:46: FINAAL: Jaguars 24, Colts 0. Indianapois on segadus. Trevor Lawrence viskas kaks touchdowni ja Jaguars võitis 3-punktilise alistajana. Kokku 43½ ei olnud ohus.

12:44: MVP-ks sai Amon-Ra St. Brown. Lõvid juhivad Commandersi 36:21, kui neljanda veerandi lõpuni oli jäänud seitse minutit.

12:35: Antonio Gibson tabas 1 jardi sööstu, mille tulemusel Commannders vähendas Lionsi eduseisu 29:21. Kahepunktiline teisendus ei ole hea, kuid üle 47½ raha. Lõvid on otseliinil -700 (komandörid +475), kokku 58½.

12:28: Nick Chubb sukeldub lõpptsooni, et viia Browns 24:17 eduseisu Jetsi ees ja saadab tulemuseks 38½. Brownidel on otseliinil -800 (Jets +525), kokku 47½.

12:24: Rivaalitsemine.

12:19: Mitchell Trubisky viskab TD-söödu oma kitsale otsale Pat Freiermuthile ja pärast edukat kahepunktilist vahetust on Steelers neljanda veerandi alguses Patriotsi taga 17:14. Trubisky on siiski vrakk. Patriotsil on otseliinil -240 (Steelers +195), kokku 40½.

12:12: Komandörid marsivad seitsme mänguga 94 jardi, mille ülempiiriks on Logan Thomase vastuvõtt. Kahepunktiline teisendus õnnestus Jahan Dotsonile ja see on 22-15 Lioni. Kogusumma sulgus 47½. Lõvid on otseliinil -380 (komandörid (+290), kokku 51½.

11:57: Boo-linnud on Pittsburghis Mitchell Trubisky jaoks ja nad kutsuvad Kenny Picketti. See ei võtnud kaua aega. Steelers lööb väljakuvärava ja jääb Patriotsile 10:6 taga, kui kolmandaks veerandiks jäi 5:44. Patriotsil on otseliinil -320 (Steelers +250), kokku 29½.

11:48: Curtis Samuel saab lõpustsoonis lõhki, kuid hoiab maandumisel kuidagi vastu. Sitkus. Komandörid jäävad kolmanda veerandi alguses Lionsile 22:7. Lõvid on otseliinil -1300 (komandörid +750), kokku 50½.

11:44: Märkimisväärsed liinikäigud pärastlõunastest mängudest:

- Raiders-Cardinals kokku 51½ kuni 52

— 49ersit -9 kuni 8½ üle Seahawksi

- Falcons-Rams kokku 45½ kuni 46

11:40: Teise poolaja rida: delfiinid -2½, kokku 21½.

11:37: POOLAEG: Ravens 28, Dolphins 7. Esimese poolaja võitjad: Ravens -3, üle 21. Lamar Jacksonil on rohkem touchdowni sööte (3) kui mittelöömisi (2).

11:32: Teise poolaja rida: komandörid -3, kokku 23.

11:30: POOLAEG: Lions 22, komandörid 0. Esimese poolaja võitjad: Lions -½, alla 23½.

11:28: Teise poolaja rida: Patriots Pick (-110), kokku 20.

11:26: POOLAEG: Patriots 10, Steelers 3. Esimese poolaja võitjad: Patriots -1, alla 19. Nelson Agholor püüdis 44 jardi söödu, kui oli jäänud 22 sekundit, et aidata Patriotsil katta.

11:25: Teine poolaeg: Browns -3½, kokku 20.

11:24: Teise poolaja rida: Panthers -1, kokku 20½.

11:23: POOLAEG: Giants 6, Panthers 6. Esimese poolaja võitjad: Giants +½, alla 21-aastased.

11:22: POOLAEG: Browns 14, Jets 14. Esimese poolaja võitjad: Jets +3½, üle 18½. Jets lõi värava, kui katteks oli jäänud 11 sekundit.

11:21: Teise poolaja rida: Buccaneers -1, kokku 20½.

11:20: Teise poolaja rida: Colts -1, kokku 21.

11:19: POOLAEG: Jaguars 17, Colts 0. Esimese poolaja võitjad: Jaguars +1½, alla 21-aastased.

11:16: POOLAEG: Saints 3, Buccaneers 0. Esimese poolaja võitjad: Saints +½, alla 21-aastased.

11:05: Siiani on tegemist Motowni löögiga. Josh Reynolds koos TD vastuvõtuga ja Lions juhivad Commandersi teise veerandi lõpuni 6:43 22:0. Lõvid on otseliinil -2000 (komandörid +1000), kokku 50½.

10:54: Kiire vastus Ravensilt, kes juhtis teise veerandi alguses 14:7. Rashod Bateman tabas 75 jardi ja jookseb touchdownile. Ravensil on otseliinil -300 (Dolphins +240), kokku 51½.

las vegas motellid ribast välja

10:52: See kordusülevaade Baltimore'is on veelgi olulisem nüüd pärast seda, kui Dolphins sõitis 94 jardi ja viigistas tulemuse 7. Dolphinsil on otseliinil +120 (Ravens -150), kokku 44½.

10:48: James Robinson edestab Coltsi kaitset ja Jaguars juhib 14:0. Indianapolis vajab sel hooajal pärast 5½ kvartalit kapitaalremonti. Jaguarid on otseliinil -400 (Colts +300), kokku 41½.

10:37: Lamar Jackson jäi väravajoonest puudu, et teha neljas ja värav. Ja Ravens kobab klõpsu. Vau. Baltimore juhib 7:0 ja on otseliinil -350 (Dolphins +270), kokku 40½.

10:34: See Ravensi maandumine on ülevaatamisel.

10:31: Lamar Jackson peatab 17-mängulise sõidu, mis näris rohkem kui 10 minutit kellaajast ja oli otse 1950. aastatest. Baltimore on -800 otseliinil (Dolphins +525), kokku 47½.

10:30: Mitchell Trubisky on endiselt Mitchell Trubisky. Patriotsil on otseliinil -300 (Steelers +240), kokku 36½.

10:19: Giantsi sõit seiskub pärast pallikaotust ja nad lepivad väljakuväravaga, et asuda Panthersi üle 6:0 juhtima. Giants on otseliinil -230 (Panthers +185), kokku 41½.

10:17: Browns läheb varakult Jetsi ees juhtima, kui Nick Chubb selle sisse jookseb. Brownidel on otseliinil -600 (Jets +420), kokku 38½.

10:16: Hiiglased teevad oma avaveerandi teise käibe ja muudavad seejärel Panthersi territooriumil neljanda käibe. Giants on otseliinil -180 (Panthers +150), kokku 44½.

10:14: Patriots leppib väljakuväravaga ja juhib Steelersi esimese veerandi keskel 3:0. New England on reaalajas -230 (Steelers +185), kokku 37½.

10:03: See oli kiire. Ravens tagastab avalöögi 103 jardi kaugusele ja juhib Dolphinsi. Baltimore lõpetas 3½ punktiga favoriidina.

9:59: Hiline liikumine joonel:

- komandörid -1-le Pickist

9:56: Hiline liikumine joonel:

- Pruunid kuni 6 alates 6½

9:45: Caesars Sportsbook teatas, et üks Nevada panustaja tegi kolm suurt panust:

- 55 000 dollarit Panthersis (-110 ML)

- 55 000 dollarit Commanderite eest (-110 ML)

- 55 000 dollarit Buccaneersil -2½ (-110)

9:10: New Jerseys Caesarsi spordiennustuse panustaja andis 10 000 dollarit Giantsile (-140 ML), Jetsile (+210 ML) ja Seahawksile +8½ (-110). Panustaja võidab 91 454,57 dollarit.

— Jets (+225) Brownsis (-6½, 38½, -265), 10.00

- komandörid (-110) Lionsis (Pick, 48, -110), 10.00.

— Colts (-3, 43½, -160) JAGUARSis (+140), 10.00

— Buccaneers (-2½, 43½, -150) Saintsis (+130), 10.00

- Panthers (-1, 43½, -115) Giantsis (-105), 10.00.

— Patriots (-3, 40, -155) Steelersis (+135), 10. a.

- Seahawks (+330) 49ersis (-9, 39½, -400), 13:05

TÄNANE AJAKAVA

VALMIS

— Dolphins 42, Ravens 38 (Baltimore'is)

Kogu mängu võitjad: Dolphins +3½, üle 43½, Dolphins +155 ML

Esimese poolaja võitjad: Ravens -3, üle 21 (Ravens 28-7)

Teise poolaja võitjad: Dolphins -2½, üle 21½ (Dolphins 35-10)

Jardid mängu kohta: Dolphins 7,9, Ravens 8,8 (Dolphins juhib 547-473 jardi kokku)

Mängukaotused: Ravens +2 (2-0)

Suurim edumaa: Dolphins 42-38; Rongad 35-14

— Jets 31, Browns 30 (Clevelandis)

Kogu mängu võitjad: Jets +6, üle 38½, Jets +220 ML

Esimese poolaja võitjad: Jets +3½, üle 18½ (jagatud 14-14)

Teise poolaja võitjad: Jets +3½, üle 20 (Jets 17-16)

Jardid mängu kohta: Jets 6,0, Browns 6,2 (Browns juhib jardide kogusummas 405:402)

Käibeseisud: Tasavägised (1-1)

Suurim edumaa: Jets 31-30; Pruunid 30-17

— Lions 36, Commanders 27 (Detroidis)

Kogu mängu võitjad: Lions +1, üle 47½, Lions -105 ML

Esimese poolaja võitjad: Lions -½, alla 23½ (Lions 22-0)

Teise poolaja võitjad: komandörid -3, üle 23 (ülemad 27-14)

Jardid mängu kohta: komandörid 5,5, lõvid 7,0 (lõvid juhivad 425-396 jardi kokku)

Käibeseisud: Lions +1 (1:0)

Suurim edumaa: komandörid pole kunagi juhtinud; Lõvid 22:0

märk 20. aprilliks

- Jaguars 24, Colts 0 (Jacksonville'is)

Kogu mängu võitjad: Jaguars +3, 43½, Jaguars +140 ML

Esimese poolaja võitjad: Jaguars +1½, alla 21-aastased (Jaguars 17-0)

Teise poolaja võitjad: Jaguars +1, alla 21-aastased (Jaguars 7-0)

Jardid mängu kohta: Colts 4,5, Jaguars 3,9 (Jaguars juhib jardide kogusummas 331:218)

Käibed: Jaguars +3 (3-0)

Suurim edumaa: Colts pole kunagi juhtinud; Jaguars 24:0

— Buccaneers 20, Saints 10 (New Orleansis)

Kogu mängu võitjad: Buccaneers -2½, 43½, Buccaneers -145 ML

Esimese poolaja võitjad: Saints +½, alla 21-aastased (Saints 3-0)

Teise poolaja võitjad: Buccaneers -1, üle 20½ (Buccaneers 20-7)

Jardid mängu kohta: Buccaneers 4,0, Saints 4,7 (Saints juhib jardide kogusummas 308:260)

Käibed: Buccaneers +4 (5-1)

Suurim edumaa: Buccaneers 20-3; Saints 3:0

— Giants 19, Panthers 16 (East Rutherfordis, N.J.)

Täismängu võitjad: Giants +1, 44, Giants Even ML

Esimese poolaja võitjad: Giants +½, alla 21-aastased (viigised 6-6)

Teise poolaja võitjad: Giants +1, üle 20½ (Giants 13-10)

Jardid mängu kohta: Panthers 5,1, Giants 3,8 (Panthers juhib 275-265 jardi kokku)

Käibed: Giants +2 (2-0)

Suurim edumaa: Panthers 13-6; Giants 6:0

— Patriots 17, Steelers 14 (Pittsburghis)

Täismängu võitjad: push Patriots -3, alla 40, Patriots -155 ML

Esimese poolaja võitjad: Patriots -1, alla 19-aastased (Patriots 10-3)

Teise poolaja võitjad: Steelers Pick, alla 20-aastased (Steelers 11-7)

Jardid mängu kohta: Patriots 5,7, Steelers 4,2 (Patriots juhib 376-243 jardi kokku)

Pallikaotused: Patriots +1 (2-1)

Suurim edumaa: Patriots 17-6; Steelers pole kunagi juhtinud

— Rams 31, Falcons 27 (Los Angeleses)

Kogu mängu võitjad: Falcons +10, üle 45½, Rams -500 ML

Esimese poolaja võitjad: Rams -7, üle 21½ (Rams 21-3)

Teise poolaja võitjad: Falcons +3½, üle 21½ (Falcons 24-10)

Jardid mängu kohta: Falcons 4,7, Rams 5,3 (Rams juhib jardide kogusummas 337:261)

Käibeseisud: Tasavägised (3-3)

Suurim edumaa: Falcons pole kunagi juhtinud; Jäärad 28-3

— 49ers 27, Seahawks 7 (San Franciscos)

Kogu mängu võitjad: Seahawks +8½, alla 39½, 49ers -380 ML

Esimese poolaja võitjad: 49ers -6, tõuge 20 (49ers 20-0)

Teise poolaja võitjad: Seahawks +1, alla 19½ (viigis 7:7)

Jardid mängu kohta: Seahawks 4,6, 49ers 5,3 (49ers juhib 373:216 jardi kokku)

Varud: 49ers +3 (3-0)

Suurim edumaa: Seahawks pole kunagi juhtinud; 49ers 20-0 ja 27-7

— Cowboys 20, Bengals 17, OT (Dallas)

Kogu mängu võitjad: Cowboys +7, alla 42, Cowboys +280 ML

Esimese poolaja võitjad: Cowboys +4, alla 21-aastased (Cowboys 17-3)

Teise poolaja võitjad: Bengals -7, alla 21½ (Bengals 14-3)

Jardid mängu kohta: Bengals 3,8, Cowboys 5,7 (jardide kogusummas Cowboys juhib 337:254)

Mängukaotused: Bengals +1 (1:0)

Suurim edumaa: Bengals pole kunagi juhtinud; Kauboid 17-3

— Broncos 16, Texans 9 (Denveris)

Täismängu võitjad: Texans +10, alla 45, Broncos -500 ML

Esimese poolaja võitjad: Texans +6½, alla 23-aastased (viigised 6-6)

Teise poolaja võitjad: Broncos -5½, alla 21-aastased (Broncos 10-3)

Jardid mängu kohta: Texans 4,0, Broncos 5,4 (Broncos juhib 350-234 jardi kokku)

Käibeseisud: Texans +1 (1:0)

Suurim edumaa: teksaslased 6-3 ja 9-6; Broncos 16-9

— Cardinals 29, Raiders 23, OT (Las Vegas)

Kogu mängu võitjad: Cardinals +5½, alla 52½, Cardinals +200 ML

Esimese poolaja võitjad: Raiders -3, alla 25½ (Raiders 20-0)

Teise poolaja võitjad: Cardinals Pick (-110), üle 24 (Cardinals 29-3)

Jardid mängu kohta: Cardinals 5,3, Raiders 5,3 (Cardinals juhib jardide kogusummas 413-323)

Suurim edumaa: Cardinals 29-23; Raiders 20-0

- Packers 27, Bears 10 (Green Bays)

Kogu mängu võitjad: Packers -10, alla 41½, Packers -450 ML

mida tähendab 850

Esimese poolaja võitjad: Packers -7, üle 20½ (Packers 24-7)

Teise poolaja võitjad: karud +3, alla 20-aastased (viigised 3-3)

Jardid mängu kohta: Bears 5,6, Packers 6,3 (Packers juhib jardide kogusummas 414:228)

Suurim edumaa: Karud 7-3; Pakkijad 24-7 ja 27-10

Võtke ühendust David Schoeniga aadressil dschoen@reviewjournal.com või 702-387-5203. Jälgi @DavidSchoenLVRJ Twitteris.