Raiderite aruanne: A ja B lisaaja võidus

Raidersi tagamängija Josh Jacobs (28) otsib ruumi, et joosta Denver Broncose vastu. Raidersi kaitsja Josh Jacobs (28) otsib pühapäeval, 20. novembril 2022 Denveris Mile High Stadiumil Empower Fieldis peetava NFL-i mängu esimesel poolajal ruumi Denver Broncose vastu joosta. (Heidi Fang / Las Vegase ülevaateajakiri) @HeidiFang  Raidersi ääremängija Davante Adams (17) ei suuda tabada Denver Broncose turvameest Justin Simmonsit (31), kes kaitses pühapäeval, 20. novembril 2022 Denveris Mile High Stadiumil Empower Fieldis toimunud NFL-i mängu teisel poolajal. . (Heidi Fang / Las Vegase ülevaateajakiri) @HeidiFang  Raidersi tagamängija Derek Carr (4) viskab pühapäeval, 20. novembril 2022 Denveris Mile High Stadiumil Empower Fieldis NFL-i mängu teisel poolajal Denver Broncose vastu. (Heidi Fang / Las Vegase ülevaateajakiri) @HeidiFang  Raidersi peatreener Josh McDaniels vaatab pühapäeval, 20. novembril 2022 Denveris Mile High Stadiumil Empower Fieldis toimuva NFL-i mängu teist poolaega kõrvalt. (Heidi Fang / Las Vegase ülevaateajakiri) @HeidiFang  Raidersi panustaja AJ Cole (6) annab märku, et meeskond võitis pühapäeval, 20. novembril 2022 Denveris Mile High Stadiumil Empower Fieldis peetud NFL-i mängus Denver Broncose vastu lisaaja alustamiseks mündiviske. (Heidi Fang / Las Vegase ülevaateajakiri) @HeidiFang  Raidersi kaitsemängija Maxx Crosby (98) jookseb väljakule koos ründemängija Dylan Parhamiga (66) pidutsedes pärast seda, kui meeskond alistas pühapäeval, novembril Mile High Stadiumil Empower Fieldis NFL-i mängus Denver Broncose lisaajal 22:16. 20, 2022, Denveris. (Heidi Fang / Las Vegase ülevaateajakiri) @HeidiFang

DENVER — kuidas Raiders esines a 22:16 lisaaja võit üle Broncose pühapäeval Empower Fieldis Mile High'is:

714 ingli number

Süütegu: B

Liiga palju varajasi penalteid ei lase sellel olla A, kuid te ei saa vaielda Derek Carri 35 jardi sööduga Davante Adamsile, et mäng lisaajal võita. Carr lõi 37-st 23 307 jardi ja kaks skoori Adamsile, kes püüdis seitse söötu 141 jardile. Josh Jacobs näitas end taas hästi kiidetud Denveri kaitse vastu, läbides 24 pealelöögiga 109 jardi. Raiders saavutas 407 jardi. Seitse mängijat püüdsid Carrilt söötu, sealhulgas Mack Hollins (viis 52 eest) ja Jacobs (viis 51 eest). Raiders mängis ilma vasakut tackle Kolton Millerit (kõht, õlg) alustamata, kelle asendas Jermaine Eluemunor.

Kaitse: B

See oli Maxx Crosby show Raidersile, kuna Pro Bowl edge rusher tegi natuke kõike. Ta lõpetas kuue tabamuse, kahe koti, kolme tagamängija tabamuse, sunnitud fumble ja blokeeris isegi väljakuvärava katse. Laupäeval harjutusmeeskonnast tõusnud nurgakaitsja Tyler Hall tegi kolm tabamust (üks kaotuse eest), lisaks koti ja tagamängija tabamuse. Raiders hoidis Denveri teisel poolajal kuus punkti. Russell Wilson sooritas 247 jardi 31-st 24 ja Broncos sai hakkama 94 jardiga. Andrew Billingsil oli võistkondlikult seitse tabamust.

Erimeeskonnad: A-

30. augusti sodiaagimärk

Crosby blokeeritud väljakuvärav. AJ Cole läbis neljal löögil keskmiselt 46,8 jardi, olles korra Denveri 10-jardi joone sees. Ja Daniel Carlsoni väravad 52, 57 ja 25 jardi. Kuid seeria lõppes ka Pro Bowli kickeri jaoks. Carlson oli sooritanud 41 järjestikust katset, millest kolm oli NFL-i kõigi aegade rekord, kui ta eksis teisel veerandajal 46 jardilt. Kummaline märkus: kõik kolm Crosby karjääri kolmest blokeeritud löögist on tulnud Broncose vastu.

Treener: B

Tähtkuju 30. oktoobril

Meeskonnal, kellel viimastel nädalatel energiat napib, oli pühapäeval enam kui küll, tehes endale penalteid ja ületades neid, et võita oma hooaja esimene üheväravaline mäng. Josh McDaniels ja tema kaaskond olid pärast vaheaega kaugelt parem pool ning tema mängukõne lisaajal võimaldas Carril asjad selgeks teha ja lõpuks meeskonna kolmanda mängu võita.