Spordiennustused viivad Cardinalsi meelehärmi Raiderite vastu 2. nädala suure võiduni

Arizona Cardinalsi tagamängija Kyler Murray (1) sööstis lõpptsooni, möödudes Raiders Safety J... Arizona Cardinalsi tagamängija Kyler Murray (1) sööstis pühapäeval, 18. septembril 2022 Las Vegases Allegiant Stadiumil NFL-i jalgpallimängu teisel poolajal Raidersi turvamehest Johnathan Abramist (24) lõpptsooni. (L.E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images  Arizona Cardinalsi tagamängija Kyler Murray (1) sööstis pühapäeval, 18. septembril 2022 Las Vegases Allegiant Stadiumil peetud NFL-i jalgpallimängu teisel poolajal Raidersi nurgakaitsjast Nate Hobbsist (39) lõpptsooni. (L.E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images  Arizona Cardinalsi tagamängija Kyler Murray (1) viskab palli, kui Las Vegas Raidersi nurgakaitsja Rock Ya-Sin (26) kaitseb pühapäeval, 18. septembril 2022 Las Vegases Allegiant Stadiumil NFL-i mängu teisel poolajal. (Bizuayehu Tesfaye / Las Vegase ülevaateajakiri) @btesfaye  Dallas Cowboysi tagamängija Cooper Rush (10) tähistab NFL-i jalgpallimängus Cincinnati Bengalsiga pühapäeval, 18. septembril 2022 Texase osariigis Arlingtonis koos valvuri Zack Martiniga (70). Dallas võitis 20:17. (AP Photo / Brandon Wade)

New Yorgi osariigist Brooklynist pärit pagar istus pühapäeval Palmsis William Hilli spordiennustustel minu kõrval, kui Cardinals alustas tagasitulekut Raiderite vastu.

Sõbralik viie lapse isa ei panusta tavaliselt spordile. Kuid kui Arizona, kes jäi kolmandal veerandajal 20:0 alla, hakkas endast märku andma, käskis ta oma sõbral panna Cardinalsile 100 dollarit, et võita mäng reaalajas rahaliinil koefitsiendiga 14:1.

Tema sõber, tavaline spordiennustaja, rääkis ta ära, öeldes, et Cardinals ei võida kuidagi. Mängur, kes pidi teadma, mida ta teeb, maksis oma sõbrale tahtmatult 1400 dollari võitja, kuna Raiders juhtis poolaja 20:0 ja neljanda veerandi eduseisu 23:7 ning kaotas lisaajal 29:23.

Uskumatult oli Arizona vapustav ralli pühapäevases ebatõenäoliste tagasitulekute edetabelis alles kolmandal kohal.

Dolphins võitis Ravensi 42:38 neljanda veerandi kaotusseisust 35:14. Miami oli reaalajas 25:1.

Jets kustutas 30:17 kaotusseisu, kui oli jäänud vähem kui kaks minutit ja võitis 31:30 Brownsi. New York oli reaalajas 16:1.

Underdogs saavutas 8-4-1 ATS kuue otsese häirega, kuna NFL on endiselt ülim, ettearvamatu tõsielusaade.

28. novembril sodiaagimärk

'Nii on see hiljutistes mälestustes olnud, üks pöörane tulemus teise järel,' ütles Caesarsi spordiennustuse kauplemisdirektori assistent Adam Pullen. 'Just siis, kui arvate, et olete sellest aru saanud, muutub see. See on suure draama jaoks uskumatu. Rääkisime sellest, kui halvasti Cardinals suure osa mängust välja nägi.

Raamatud võidavad jälle

Spordiennustused võitsid hooaega alustades teist nädalat järjest. BetMGM võitis eelmisel nädalal ainuüksi Nevadas üle 1 miljoni dollari ja MGM Resortsi kauplemisdirektor Lamarr Mitchell ütles, et raamat võitis sel nädalal peaaegu kaks korda rohkem.

Seda vaatamata sellele, et üks tipptasemel kasiinomängija võitis 775 000 dollarit kolmel 247 500 dollarilisel järjestikusel panusel: Dolphins +3½, Patriots -2 (võit Steelersi üle 17:14) ja Texans +10 (kaotus 16:9 Broncosele). Teine BetMGM-i panustaja kaotas 330 000 dollari suuruse panuse Denveris, mis alistas neljandas veerandis Houstoni 10:0.

Cardinals, kes lõpetas 5½ punktiga allajäänutena, jagas panustajatele oma päeva suurima kaotuse pärast seda, kui Kyler Murray sooritas viimase üheksa minuti jooksul kaks touchdowni ja kaks 2-punktilist konversiooni, et viia mäng lisaajale. Nad võitsid kui nurgakaitsja Byron Murphy Jr. tagastas Hunter Renfrow tabamuse 59 jardi jardis touchdowniks.

'Ma lõpetasin selle vaatamise. Arvasin, et Raideritel on see kotis,” ütles South Pointi spordiennustuse direktor Chris Andrews, rääkides enamiku Raideri panustajate nimel. 'Enne kui ma sellest arugi sain, olid Cardinals jälle asjade kiuste.'

Raiders langes seisule 0:2, mis ei tõota nende playoffi lootustele head. Alates 2007. aastast on 0:2 alustanud 125 meeskonnast play-offi pääsenud vaid 12.

Kaalude naine ja lõvi mees

'Meie jaoks avaldas tohutut mõju ka Raidersi Super Bowli vastutus,' ütles Caesarsi kauplemise asepresident Craig Mucklow. «Nad olid populaarsed terve suve. Kuid selles divisjonis 0:2 seismine on Raidersi jaoks praegu raske.'

Ime läbi

Raidersi tulemus oli tõeline imekate panustajatele, kes panustasid mängu üle 51½ punkti. See hõlmab ka Caesarsi panustajat, kes ostis poolpunkti 52-lt 51½-le ja pani 50 000 dollari suuruse panuse, ning Bengals-Cowboysi esimene poolaeg alla 21-aastaseks, mis maksis 115 000 dollarit.

Cowboys, kes lõpetas koduväljakul 7-punktilise alistajana Cincinnati ja tagamängija Cooper Rushiga, raiskas poolaja 17:3 eduseisu, enne kui võitis Brett Maheri 50 jardi värava, kui aeg lõppes.

Dallas oli Westgate SuperBooki ja Stationi kasiinode üks suurimaid võite koos Arizona, Atlanta ja Detroidiga (-1, alistas Washingtoni 36:27).

Falcons (+10½) põletas Ramsi panustajaid, saades viimased 17 punkti tagaukse katte eest 31:27 kaotusseisus.

Lemmikennustajad said 'Sunday Night Footballi' saates hasartmängujumaladelt rahu, kuna Packers (-10) oli ainus kahekohaline favoriit, kes 27:10 võidumängus Bearsi üle kattis.

palju maksab tuhastamine?

'Need mängud tunduvad omamoodi lihtsad, kui neid esimest korda terve nädala vaadata,' ütles SuperBooki asepresident Jay Kornegay. 'Siis kui nad hakkavad neid mängima, mõtlete, et võib-olla pole see nii lihtne. See on NFL.'

Võtke ühendust reporteri Todd Deweyga aadressil tdewey@reviewjournal.com. Jälgi @tdewey33 Twitteris.